| Тип | Машины с мягким гелем |
|---|---|
| Применение | Медицинская помощь |
| Напряжение | 220В 50Гц |
| Автоматический класс | Автоматический |
| Состояние | Новый |
| Материал | SS316 |
|---|---|
| Размер | 6 -дюймовый |
| Контроль | Автоматический |
| Бренд | Kunyou/солнечность |
| Электрический | 220/380/415V |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
|---|---|
| Время доставки | 20-60 дней |
| Условия оплаты | T/T, L/C |
| Поставка способности | 30 набор/наборов |
| Место происхождения | Китай, Пекин |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,commissioning and training,Field maintenance and repair service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel capsule encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Type | softgel encapsulation |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Type | softgel encapsulation |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |