| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Материал | SS304 |
|---|---|
| Емкость | 14400 шаров/ч |
| СЕРВИС | Технион оценивается |
| Гарантия | 1 год |
| Рецепт | Доступный |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Приложение | производство softgel |
|---|---|
| Тип | капсульная капсула |
| Предоставляется послепродажное обслуживание | Инженеры доступны для обслуживания техники за рубежом |
| Гарантия | 1 год |
| Емкость | 15000-18000 capsules/h (овал 8# |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Приложение | Производство мягких капсул |
|---|---|
| Материал | SS304/316 |
| Капсичность | 100 000capsules в час |
| Стиральный ролик | 10 дюймов |
| Гарантия | 1 год |
| Приложение | Жидкость |
|---|---|
| Тип | Заполнение оборудования |
| Гарантия | 1 год |
| Контроль | ПЛК |
| Здравоохранение | Мягкая желатиновая капсула |
| Материал | SS316 |
|---|---|
| Приложение | Упаковка |
| сертификат | CE |
| Варан | 1 год |
| Емкость | 100 000 капсул |