| Тип | Роторное суша оборудование |
|---|---|
| Предоставляется послепродажное обслуживание | Инженеры доступны для обслуживания техники за рубежом |
| Гарантия | 12 месяцев после ввода в эксплуатацию |
| Сертификация | ISO CE |
| Мощность (Вт) | 3 кВт |
| Материал | SS304 |
|---|---|
| Емкость | 300 000 в час |
| Варан | 1 год |
| Точность | 0,1 мм |
| Контроль | ПЛК |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule,Chemical |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 380/220 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Приложение | Машина для производства мягких капсул |
|---|---|
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Время доставки | 30-90 дней |
| Условия оплаты | T/T, L/C |
| Поставка способности | 30 набор/наборов |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,commissioning and training,Field maintenance and repair service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel capsule encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Материал | Сус |
|---|---|
| Размер | 580*600 мм |
| Форма | Сеть |
| Крики | ПЛК/прикосновение |
| Способы сушки | Воздушным ударом |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |