| Matrial | Veggie material |
|---|---|
| area | 200-500m3 |
| electric | As requirement |
| control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Hopper | 3 layer with stir |
| Die Roll | Starch Die Roll |
| Pump | Starch Pump |
| Capacity | 5000-20000 capsule per hour |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | stainless steel |
|---|---|
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Время доставки | 4 недели |
| Условия оплаты | T/T, L/C |
| Поставка способности | 1000 наборов в год |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Приложение | мягкая желатиновая инкапсуляция |
|---|---|
| Предоставляется послепродажное обслуживание | Инженеры доступны для обслуживания техники за рубежом |
| Гарантия | Более 5 лет |
| Емкость | 44000-50000 капсул/ч (8# Оваль |
| Имя | капсульный принтер |
| имя | Машина завалки капсулы |
|---|---|
| Емкость | 120 000 капсул в час при 4 об/мин |
| Бросок кубика | 150*250 мм |
| Власть | 13,5 |
| Тип | капсульная капсула |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Упаковывая детали | Деревянные клетки |
| Время доставки | 6 недель |
| Условия оплаты | T/T, L/C |