| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Machine Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | R&D-80000per hour |
| Material | Non Animal gel |
| use | capsule like canabis oil |
| Payment | any kind |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Matrial | Veggie material |
|---|---|
| area | 200-500m3 |
| electric | As requirement |
| control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 20,000-120,000perhour |
| Electricity | 220/380/415V |
| Servo feedback | Avaliable |
| Brand | Kunyou/Sunshine |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Certicificate | CE |
|---|---|
| Material | ss304/SS316 |
| Standard | GMP |
| Use | Painball/Capsule making |
| Type | softgel encapsulation |
| Приложение | Жидкость |
|---|---|
| Тип | Заполнение оборудования |
| Гарантия | 1 год |
| Контроль | ПЛК |
| Здравоохранение | Мягкая желатиновая капсула |
| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Сертификация | ISO CE |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |